Dálková signalizace vstupu nepovolaných osob – Východní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1ELTIM s.r.o.

Provádíme kompletní dodávky elektroinstalací včetně hromosvodů v objektech občanské výstavby a v průmyslových objektech. Zakázky realizujeme včetně projednání s energetikou po finální dodávku a montáž zakončenou výchozí revizí dle platné legislativy.

2A-Z ALARM, spol. s r. o.

Poskytujeme dodávky elektronických zabezpečovacích systémů.

3Musílek František - MADEO

Prodej, montáž a servis elektroinstalací, elektrotechniky, osvětlovacích a zabezpečovacích systémů.

4ELEKTRO - SVATOŇ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vápno 14, Vápno Bezdlužná

Prodej, montáž a servis zabezpečovacích systémů EZS, kamerové IP a CCTV systémy, přístupové a docházkové systémy, elektronická požární signalizace EPS, datové sítě, strukturovaná kabeláž, satelity a pozemní příjem digitální televize DVB-S, DVB-T.

5RADOM, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jiřího Potůčka 259, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba a dodávky zabezpečení budov, vozidel a osob v provedení PCO či internetové portály, GPS lokalizace, zařízení péče o seniory, telemetrická řešení.

6Alarmy a Kamery - Zabezpečovací zařízení Ing. Jiří Suchý

Baarova 762, Choceň Bezdlužná

Bezpečnostní a zabezpečovací zařízení - elektronické, instalace a servis, elektronické zabezpečovací a kamerové systémy, zabezpečení prostoru včetně zpracování dokumentace. Automatizace, řízení instalace a servis, domácí automatizace včetně zpracování dokumentace. Zabezpečovací zařízení -…


Firmy v dalších lokalitách


Dálková signalizace vstupu nepovolaných osob v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Dálková signalizace vstupu nepovolaných osob najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.