Chalupářský nábytek – Východní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Antik Galerie Jablonský

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Rudé armády 352, Doudleby nad Orlicí Bezdlužná

Výkup, prodej starožitnosti a výtvarného umění. Odhady. Výkup za hotové. Aukce obrazů a starožitností. Odborné a transparentní jednání.

2Starý Bronislav - EBENIST

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ruská 883, Choceň Bezdlužná

V zakázkovém nábytkářství EBENIST máme dlouholetou zkušenost s výrobou nábytku z masivu. Veškerá naše výroba je výhradně na zakázku. Máme zkušenosti s nábytkem vyznačujícím se jednoduchými liniemi i s náročnými zakázkami využívající ručně vyřezávané prvky.

3MELIŠ ZDENĚK - DŘEVOVÝROBA1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Družstevní 850, Holice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Předmětem naší činnosti je výroba dřevěných prvků a antik kování Halen pro nábytek z masivu. Naše produkce je určena restaurátorským dílnám, výrobcům replik starožitného nábytku, kutilům, chalupářům, chatařům. Soustružené dřevěné prvky jsou rovněž vhodné pro výrobce schodišť a zábradlí. Materiál…

4Krejčí Jiří - nábytek

4.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Palackého 82, Letohrad Bezdlužná

Levný a kvalitní nábytek z Německa a Holandska. Holandský nábytek, nábytek z masivu, rustikální nábytek, rozkládací sedací soupravy, selský nábytek, zrenovovaný nábytek, chalupářský nábytek, zánovní nábytek, kožené sedací soupravy, bazar nábytku.

5Juklíčková Jitka - Prodejna Chalupář

Prodej: použitý nábytek z dovozu, repliky starožitného nábytku, sedací soupravy látkové, kožené, stoly, židle, postele, křesla, ušáky, rustikální nábytek, zdravotní keramika, podlahové krytiny z PVC, podlahové lišty, lepidla, koberce.

6Housa Martin

Výkup a prodej starožitností, obrazů, předmětů pro chalupáře a sběratele.


Firmy v dalších lokalitách


Chalupářský nábytek v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Chalupářský nábytek najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.