Brusírna, broušení válců – Východní Čechy

Brusírna v oblasti Východní Čechy se specializuje na broušení válců pro průmyslové stroje. Jejich kvalitní služby jsou využívány mnoha firmami v regionu, které potřebují dokonalé broušení válců pro své výrobní procesy.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1NATURA DK, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Turkova 1338, Nový Bydžov Bezdlužná

Výroba svař. výrobků z ocelových plechů a profilů; obrábění na konvenčních soustruhách, frézkách, na karuselovém soustruhu do průměru 2500 mm, na horizontální frézce se stolem 1200x1200; zakázkové dělení materiálu pálením na CNC plazmovém stroji do tl. 150 mm; zámečnická výroba; výroba hydraul.…

2Lopaur Jiří - BRUSÍRNA VÁLCŮ2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bieblova 566/5, Hradec Králové Bezdlužná

Provádíme generální opravy a výbrusy válců všech typů motorů (včetně veteránů). Zajišťujeme broušení klikových hřídelí, navařování a renovace náhradních dílů, vylévání ložisek kompozicí, zhotovování pístů, svislé a vodorovné vyvrtávání. Prodej ND.

3KOVO Litomyšl s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Osík 50, Litomyšl Bezdlužná

Naší hlavní výrobu jsou konstrukce strojů, výroba válců z konstrukční oceli, nerezové válce, pogumované válce, chromované válce. Výroba elektrických rozvaděčů a jiných komponentů z plechu konstrukčního, nerezového i hlinikového. Svařování konstrukčních ocelí metodou MIG, nerezových i hlinikových…

4AHRA Motors, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(35)
Náhon 253/58, Hradec Králové Bezdlužná

Naše společnost je špičkou na trhu v opravách motorů. Nabízíme profesionální servis ve všech oblastech oprav motorů. Písty, pánve, motorová těsnění, gufera, hlavy válců, vačkové hřídele, zdvihátka, ventily, vahadla. Provoz pneuservisu.


Firmy v dalších lokalitách


Brusírna, broušení válců v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Brusírna disponuje moderní technologií a zkušenými pracovníky, kteří dokážou zajistit vysokou kvalitu broušení. Díky tomu jsou schopni splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Pokud hledáte spolehlivou brusírnu v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat tuto profesionální firmu.