Broušení bruslí – Východní Čechy

Broušení a bruslí jsou v oblasti Východní Čechy velmi důležitými činnostmi. Díky nim se zlepšuje kvalita a životnost různých materiálů, jako jsou kovy, dřevo nebo sklo.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Kovoobrábění Petr Kalous

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Helvíkovice 154, Žamberk Bezdlužná

Zabýváme se kovoobráběním a dalšími soustružnickými pracemi. Naše práce zahrnuje jednorázové i opakující se zakázky pro jiné firmy. Děláme také práce pro širokou veřejnost. Od broušení nožů, nůžek a bruslí, po výrobů různých dílů dle požadavků zákazníka.

2Cyklosport Dvořák

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
nám. J. M. Marků 46, Lanškroun
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Obslouží vás paní Kristýna Kopp a paní Ursula Dvořáková, majitel prodejny pan Jiří Dvořák. Servis a opravy kol provádí pán Radek Dvořák.

3Mejsnar Jan - BRUSMENN

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Hradecká 542/12, Hradec Králové Bezdlužná

Provádění broušení obráběcích nástrojů, nožů, nůžek a dalších brusičských prací.

4Dostál Martin - nožířství, brusírna

Brousíme kotoučové, plátkové, pásové, ruční pily, hoblovací nože, řetízky do pil, frézy, vrtaky, nože. Nůžky, mlýnky, sekačky, plotořezy, brusle aj. Svaříme pásové pily.

5Flach Vlastimil

Prodej výrobků sloužících k broušení a nýtování bruslí.


Firmy v dalších lokalitách


Broušení bruslí v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Broušení se provádí pomocí brusného nástroje, který odstraňuje nežádoucí vrstvu materiálu a vytváří hladký povrch. Bruslí se pak používají k opracování a tvarování materiálů. V oblasti Východní Čechy najdete mnoho odborníků na broušení a bruslí, kteří vám rádi poradí a pomohou s vašimi projekty. Pokud hledáte kvalitní broušení a bruslí v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat místní specialisty. S jejich pomocí získáte dokonalý výsledek a vaše materiály budou vypadat jako nové.