Bezbariérové dveře – Východní Čechy

Bezbariérové dveře jsou v oblasti Východní Čechy stále více populární. Tyto dveře jsou navrženy tak, aby umožnily snadný přístup pro osoby s omezenou pohyblivostí, jako jsou například vozíčkáři.

1–1 firem z 1 nalezených Filtry

1TTK CZ s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(21)
Dolní Čermná 12, Dolní Čermná
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

První zmínka o společnosti TTK CZ s.r.o. se datuje k roku 1992, kdy firma vznikla. Hlavním výrobním programem byla zdvojená okna a atypické truhlářské výrobky. Postupně se výroba orientovala na modernější eurookna typu IV 68 konstruované podle DIN 68121 splňující požadavky harmonizované ČSN 74 6101…


Firmy v dalších lokalitách


Bezbariérové dveře v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Bezbariérové dveře jsou ideální pro domy, byty, kanceláře a další prostory, kde je třeba zajistit bezproblémový přístup pro všechny. Tyto dveře jsou k dispozici v různých velikostech, materiálech a stylech, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Bezbariérové dveře jsou nejen praktické, ale také esteticky pěkné a mohou přidat hodnotu vašemu domu nebo bytu. Pokud hledáte bezbariérové dveře v oblasti Východní Čechy, můžete se spolehnout na kvalitu a profesionální služby našeho týmu.