Asistenční služba pro seniory – Východní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Oblastní charita Pardubice5 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(15)
V Ráji 732, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Humanitární, církevní a charitativní organizace pomáhá lidem v nouzi. Oblastní charita Pardubice pomáhá zejména rodinám pečujícím o seniory, kterým nabízí služby v oblasti domácí zdravotní péče, domácí hospicová péče, pečovatelská služba, odlehčovací služby, osobní asistence.

2STŘEDISKO SOCIÁLNÍ SLUŽEB SALVIA

Wolkerova alej 92/18, Město-Svitavy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

STŘEDISKO SOCIÁLNÍ SLUŽEB SALVIA, se sídlem Wolkerova alej 92/18, 568 02, Město-Svitavy, v okrese Svitavy a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. U 9, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Ústav. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 50 - 99 zaměstnanců. Více…

3NOVODOBÁ SANITKA - Vrchlabí

Tyršova 937, Vrchlabí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

NOVODOBÁ SANITKA, se sídlem Tyršova 937, 543 01, Vrchlabí, v okrese Trutnov a v kraji Královehradecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Hostinská činnost Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

4Farní charita Dvůr Králové nad Labem - osobní asistence5 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Palackého 99, Dvůr Králové nad… Bezdlužná

Pomůžeme se zvládáním běžných úkonů péče o vlastní osobu, při osobní hygieně, s chodem domácnosti, při uplatňování oprávněných zájmů nebo zajištěním stravy. Zprostředkujeme kontakt se společenským prostředím a výchovné, vzdělávací či aktivizační činnosti.

5Spokojený domov o.p.s. ( pobočka Jinolice)5 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Jinolice 39, Jinolice Bezdlužná

Sociální služby v domácnostech seniorů a zdravotně postižených (pečovatelská služba, osobní asistence a odhlehčovací služby), služby pro rodinu a domácnost a řada dalších aktivit. Působnost ve městech Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Turnov a okolí. .


Firmy v dalších lokalitách


Asistenční služba pro seniory v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Asistenční služba pro seniory najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.