Asistenční služba pro seniory – Východní Čechy

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Oblastní charita Pardubice5 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
V Ráji 732, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Humanitární, církevní a charitativní organizace pomáhá lidem v nouzi. Oblastní charita Pardubice pomáhá zejména rodinám pečujícím o seniory, kterým nabízí služby v oblasti domácí zdravotní péče, domácí hospicová péče, pečovatelská služba, odlehčovací služby, osobní asistence.

2Farní charita Dvůr Králové nad Labem - osobní asistence5 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Palackého 99, Dvůr Králové nad… Bezdlužná

Pomůžeme se zvládáním běžných úkonů péče o vlastní osobu, při osobní hygieně, s chodem domácnosti, při uplatňování oprávněných zájmů nebo zajištěním stravy. Zprostředkujeme kontakt se společenským prostředím a výchovné, vzdělávací či aktivizační činnosti.

3Spokojený domov o.p.s. ( pobočka Jinolice)5 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Jinolice 39, Jinolice Bezdlužná

Sociální služby v domácnostech seniorů a zdravotně postižených (pečovatelská služba, osobní asistence a odhlehčovací služby), služby pro rodinu a domácnost a řada dalších aktivit. Působnost ve městech Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Turnov a okolí. .


Firmy v dalších lokalitách


Asistenční služba pro seniory v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Asistenční služba pro seniory najdete 3 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 3 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Východní Čechy.