Akustické interiéry – Východní Čechy

Akustické interiéry jsou v oblasti Východní Čechy stále více populární. Tyto interiéry se vyznačují tím, že dokážou výrazně snížit hluk a zlepšit akustiku v místnosti.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1KBV, s.r.o

Vyrábíme kuchyňské linky, nábytek dětský, kancelářský, předsíňový, laboratorní, školní, do ordinací a lékáren, schody, pergoly a ploty. Prodáváme dveře vnitřní i vchodové, okna i euro, barvy, laky, malířské potřeby. Nabízíme malířské práce a montáže.

2Frisia cz, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pardubická 95/33, Hradec Králové Bezdlužná

Provádíme montáž sádrokartonů a minerálních kazetových podhledů.

3PROGRESS INTERIOR s.r.o.2 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Pardubická 178, Chrudim Bezdlužná

Zajistíme návrhy a projekty interiéru včetně 3D vizualizace. Interiérové služby na klíč. Zapůjčíme nábytek.

4Mias OC spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Krouna 322, Krouna

Česká výroba kancelářského nábytku s více jak 33. letou historií. Dodáváme kancelářské stoly, skříně, kontejnery, akustické boxy a prvky, recepce, paravány, konferenční nábytek včetně dopravy a montáže. Zpracováváme návrhy interiérů a 3D vizualizace.

5Interiéry Dominik s.r.o. Hradec Králové

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Vlčkovická 92/56, Hradec Králové Bezdlužná

Nabízíme komplexní řešení Vašeho interiéru. Jsme specialisté na aplikaci strojních sádrových omítek, montáž sádrokartonu a speciálních sádrokartonových konstrukcí, lité anhydritové podlahy, obklady a další interiérové práce.


Firmy v dalších lokalitách


Akustické interiéry v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky tomu jsou ideální pro kanceláře, restaurace, hotely a další prostory, kde je potřeba zajistit klidné a příjemné prostředí. Akustické interiéry se vyrábějí z různých materiálů, jako jsou textilie, dřevo nebo sklo, a lze je přizpůsobit potřebám zákazníka. Pokud hledáte způsob, jak zlepšit akustiku ve svém prostoru v oblasti Východní Čechy, akustické interiéry jsou skvělou volbou.