3D projekce, měření – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je ideálním místem pro využití moderních technologií jako jsou 3D projekce a měření. Tyto technologie umožňují přesné a detailní zobrazení objektů a prostorů, což je nezbytné pro mnoho oblastí, jako jsou architektura, průmysl, design a mnoho dalších.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1STŘECHY 3D - Kašpar Josef2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Veliny 85, Holice Bezdlužná

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a devíti letá zkušenost na trhu, kdy ročně zpracujeme okolo deseti tisíc metrů materiálu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní…

2Innomia a.s. - Vývoj, výroba plastových a kovových prototypů, 3D tisk

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Husova 114, Jaroměř - Pražské… Bezdlužná

Společnost Innomia a.s. se zabývá výrobou a vývojem kovových prototypů technologií DMLS a plastových prototypů technologií Rapid Prototyping. 3D tisk kovu a plastu, konformní chlazení (Conformal Cooling), Rapid Tooling, 3D skenování, Reverse Engineering. CAD vývoj a konstrukce výrobku.

3Ducheček Martin, Ing.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Vojtěchov 41, Vojtěchov

Provádíme projektování pozemních staveb, vypracování dokumentace pro získání dotací v programu Zelená úsporám a zajištění veškeré administrativy.

4Grand - Stav cz s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Kladská 525, Trutnov-Poříčí Bezdlužná

Specialista na opravy střech a renovace starých střech bez demontáže, jenž používá technologie a materiály renomované italské firmy INDEX. Provádíme oživovací nátěry střech. Realizace nových střech na klíč. Oprava do 150m2 do 3dnů.


Firmy v dalších lokalitách


3D projekce, měření v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky 3D projekci lze vytvořit realistické vizualizace budov, interiérů a produktů, což pomáhá při prezentaci návrhů a při rozhodování o jejich realizaci. Měření pak umožňuje přesné určení rozměrů a vzdáleností, což je důležité například při výrobě a montáži strojů a zařízení. V oblasti Východní Čechy je k dispozici mnoho specialistů, kteří tyto technologie ovládají a jsou schopni poskytnout kvalitní a profesionální služby.