3D projekce, měření – Východní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1STŘECHY 3D - Kašpar Josef2 pobočky

Veliny 85, Holice Bezdlužná

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a devíti letá zkušenost na trhu, kdy ročně zpracujeme okolo deseti tisíc metrů materiálu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní…

2Innomia a.s. - Vývoj, výroba plastových a kovových prototypů, 3D tisk

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Husova 114, Jaroměř - Pražské… Bezdlužná

Společnost Innomia a.s. se zabývá výrobou a vývojem kovových prototypů technologií DMLS a plastových prototypů technologií Rapid Prototyping. 3D tisk kovu a plastu, konformní chlazení (Conformal Cooling), Rapid Tooling, 3D skenování, Reverse Engineering. CAD vývoj a konstrukce výrobku.

3Ducheček Martin, Ing.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vojtěchov 41, Vojtěchov

Provádíme projektování pozemních staveb, vypracování dokumentace pro získání dotací v programu Zelená úsporám a zajištění veškeré administrativy.

4Grand - Stav cz s.r.o.

Specialista na opravy střech a renovace starých střech bez demontáže, jenž používá technologie a materiály renomované italské firmy INDEX. Provádíme oživovací nátěry střech. Realizace nových střech na klíč. Oprava do 150m2 do 3dnů.


Firmy v dalších lokalitách


3D projekce, měření v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru 3D projekce, měření najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Východní Čechy.