SV metal spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Divec 99, 500 03 Hradec Králové Bezdlužná Ověřená firma

Specializujeme se na výrobu produktů z tenkých plechů a výrobu jednoúčelových strojů. Nabízíme komplexní výrobu v malých a středních sériích. Vyrábíme prototypy, vzorky, montážní celky, moduly, sestavy a podsestavy. Součástí našich služeb je řezání laserem, ohýbání plechů, sváření plechů a další činnosti.

Recenze

4.7
★★★★★
★★★★★
3 Google recenzí
25257366 ARES
DIČ CZ25257366
Vznik 1996
Telefony 495 433 170
Ing. Miroslav Šabršula (jednatel)
Ing. Václav Vavřinka (jednatel)
Ing. Michal Novotný (marketing)
  • SV Metal Hradec Králové, kontakt, řezání laserem, sváření plechů, spojování plechů, hydraulické lisovací stroje, ohýbání plechů, vysekávání, děrování, bodové svařování, vysekávací stroje, laserové pálení, obrábění kovů, CNC, obrábění kovů, broušení nerezových plechů, leštění nerezových plechů, klinčování, spojování plechů, montáže, výroba prototypů, prototypy, vzorky, montážní celky, moduly, sestavy, podsestavy, výroba jednoúčelových strojů, výroba z plechů, řešení pro plechařskou výrobu, plechové díly, krytování, svařence, rámy strojů, montážní celky
  • Ve SV metal spol. s r.o. se zabýváme výrobou z plechů, výrobou jednoúčelových strojů a řešením pro plechařskou výrobu. 

    Poskytujeme vám komplexní služby od výroby jednoduchých dílů až po složité sestavy a finální výrobky. Specializujeme se na malosériovou a středně sériovou výrobu (výrobní dávky od 1 do 2000 ks ročně).

    Pro vás vyrábíme sady plechových dílů, krytování, svařence, rámy strojů, montážní celky a celé stroje.

    Nabízíme širokou škálu služeb – vysekávání, řezání laserem, ohýbání, sváření, broušení, leštění, klinčování, obrábění kovů a mnoho dalších služeb.