SV metal spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu produktů z tenkých plechů a výrobu jednoúčelových strojů. Vyrábíme prototypy, vzorky, montážní celky, moduly, sestavy a podsestavy, a to v malých a středních sériích. Součástí našich služeb je řezání laserem, ohýbání plechů, sváření plechů, obrábění kovů a další činnosti.

25257366 ARES
DIČ CZ25257366
Vznik 1996
Weby svmetal.cz
Telefony 495 433 170
Ing. Miroslav Šabršula (jednatel)
Ing. Václav Vavřinka (jednatel)
Ing. Michal Novotný (marketing)
  • SV Metal Hradec Králové, kontakt, řezání laserem, sváření plechů, sváření, spojování plechů, hydraulické lisovací stroje, ohýbání plechů, ohýbání, vysekávání, děrování, bodové svařování, vysekávací stroje, laserové pálení, obrábění kovů, CNC, obrábění kovů, obrábění, broušení nerezových plechů, leštění nerezových plechů, klinčování, spojování plechů, montáže, výroba prototypů, prototypy, vzorky, montážní celky, moduly, sestavy, podsestavy, výroba jednoúčelových strojů, výroba z plechů, řešení pro plechařskou výrobu, plechové díly, krytování, svařence, rámy strojů, montážní celky
  • V SV metal spol. s r.o. se zabýváme výrobou z plechů, výrobou jednoúčelových strojů a řešením pro plechařskou výrobu. 

    Poskytujeme vám komplexní služby od výroby jednoduchých dílů až po složité sestavy a finální výrobky. Specializujeme se na malosériovou a středně sériovou výrobu (výrobní dávky od 1 do 2000 ks ročně).

    Vyrábíme sady plechových dílů, krytování, svařence, rámy strojů, montážní celky a celé stroje.

    Nabízíme širokou škálu služeb – vysekávání, řezání laserem, ohýbání, sváření, broušení, leštění, klinčování, obrábění kovů a mnoho dalších služeb.