FERAL-TK, spol. s r.o.

Zabýváme se vývojem a výrobou jednoúčelových strojů. Specializujeme se zejména na potravinářské stroje – stroje na výrobu lázeňských oplatek, včetně ohřívačů lázeňských oplatek, a hořických trubiček. Vyrábíme i další průmyslové stroje. Dále vyrábíme trapézové plechy, plotové tyčky a palubky z plechu imitující dřevo.

64790878 ARES
DIČ CZ64790878
Vznik 1996
Weby feraltk.cz
Mobily 602 488 652
Sociální sítě facebook.com
Ing. Petr Hušek (jednatel)
  • FERAL-TK, výroba strojů, výroba trapézových plechů, výrobce trapézových plechů, výrobce potravinářských strojů, výrobce plotových tyček, plotové tyčky, potravinářské stroje, trapézové plechy, zámečnická výroba, klempířské výrobky, ocelové konstrukce, výroba ocelových konstrukcí, schodiště, brány, rámy strojů, výroba rámů strojů, výroba schodišť, výroba bran, plotovky, výroba plotovek, lemovací klempířské prvky, dokončovací klempířské prvky, výroba plotovek, plechové plotové tyčky, kovovýroba, plechové plotovky, cukrovinářské stroje, výroba cukrovinářských strojů, speciální jednoúčelové stroje, plechové palubky, palubky z plechu, vývoj a výroba jednoúčelových strojů, trapézové plechy FERAL 35, stroje na výrobu lázeňských oplatek, stroje na výrobu hořických trubiček
  • Ve FERAL-TK, spol. s r.o. se zabýváme zakázkovou výrobou průmyslových strojů, trapézových plechů a klempířských výrobků. Na trhu působíme od roku 1996. Za tuto dobu jsme vyvinuli přes 60 zařízení.

    V oblasti průmyslových strojů pro vás na zakázku vyrábíme potravinářské stroje, zejména cukrářská zařízení. Naší specializací jsou stroje na výrobu lázeňských oplatek a hořických trubiček. Dále vyrábíme strojírenské stroje, stavební stroje, zpracovatelské stroje a další. 

    Součástí našich služeb je výroba a prodej trapézových plechů FERAL 35, plechových plotových tyček a plechových palubek