AXIS a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kydlinovská 29/77, 500 02 Hradec Králové Ověřená firma

Zabýváme se výrobou, montážemi a servisem technologických celků. Specializujeme se na výrobu výměníků, výrobu kondenzátorů a výrobu tlakových nádob. Dále pro vás vyrábíme potrubní díly, ocelové konstrukce, filtrace vzduchu plynových turbín, zařízení pro potravinářský průmysl a mnoho dalšího.

Recenze

5.0
★★★★★
★★★★★
4 Facebook recenzí
60108088 ARES
DIČ CZ60108088
Vznik 1993
Telefony 498 654 311
Sociální sítě facebook.com , youtube.com
Ing. Ivo Stráník (generální ředitel)
Ing. Martin Stráník (výkonný ředitel)
Martin Zástěra (obchodní ředitel)
  • výroba tlakových nádob, tlakové nádoby, výroba výměníků, výměníky, výroba kondenzátorů, kondenzátory, tlakové nádrže, beztlaké nádrže, potrubní díly, potrubí uhlíkové, svařence, tváření plechu, dělení plazmou, montážní práce, výroba tlakových nádob, výroba netlakových nádob, výroba ocelových technologických konstrukcí, SKID jednotky, montáže průmyslových investičních celků, generální opravy a demontáže technologických zařízení, rekonstrukce a modernizování technologických zařízení, montáže potrubí z uhlíkové i nerezové oceli, specializované montáže a demontáže v dřevozpracujícím průmyslu, odstávkové práce, svářečská škola Hradec Králové, ocelové konstrukce, svařence, teleskopická ramena pro mobilní plošiny, zařízení pro potravinářský průmysl, montáže průmyslových celků, montážní práce, demontážní práce, servis strojních zařízení, kooperace ve výrobě
  • Jsme tradiční strojírenská firma se sídlem v Hradci Králové. Vyrábíme zařízení zejména z nerezové nebo uhlíkové oceli.

    Vyrobíme pro vás vstupní a výstupní systémy plynových spalovacích turbín a filtrace vzduchových plynových turbín, tlakové a netlakové nádrže, výměníky a kondenzátory, potrubní díly, technologické ocelové konstrukce, svařence, teleskopická ramena pro mobilní plošiny a zařízení pro potravinářský průmysl.

    Mezi naše další služby patří servis a údržba strojních a technologických zařízení, montážní a demontážní práce, provoz svářečské školy a kooperace ve výrobě.