ALMET, a.s. – logo společnosti ALMET, a.s.

Sháníte dodavatele pístů do spalovacích motorů a kompresorů? V ALMET se zabýváme jejich výrobou více než 80 let. Nabízíme vám písty pro automobily, písty pro motocykly, písty pro kompresory a motorové písty. Písty dodáváme do celého světa.

Recenze

 • 4.1
  (23)

  google 23 Google recenzí

 • 5.0
  (1)

  firmy_cz 1 Firmy.cz recenzí

 • Klíčová slova 31

  ALMET, kontakt ALMET, výroba pístů, výrobce pístů, písty do spalovacích motorů, písty do kompresorů, písty pro motocykly, písty pro osobní automobily, písty pro traktory, písty pro nákladní automobily, písty pro lokomotivy, písty pro stabilní a lodní motory, písty pro letecké motory, písty pro kompresory, pdlitky pro písty, univerzální odlitky, obrábění pístů, písty pro ZETOR, písty pro TATRA, písty pro LIAZ, celohliníkové písty, kované písty, písty se zalitými dilatačními zálitky, se zalitými nirezistovými nosiči prvního pístního kroužku metodou ALFIN, písty s chladícími dutinami uvnitř pístu vytvořenými pomocí vodou rozpustných nebo kovových zálitků, písty s lisovanými pouzdry pístního čepu, písty s povrchovými úpravami, tvrdý elox, fosfátování, cínování, kluzný lak na bázi molybdenu

 • Popis

  Jsme český výrobce pístů do spalovacích motorů a kompresorů. Na trhu působíme více než 80 let. Písty, které dodáváme, směřují jak do prvovýroby, tak i pro náhradní spotřebu. Našimi zákazníky jsou společnosti nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

  Písty pro vás vyrábíme do průměru 350 mm v širokém sortimentu, v různém provedení a z různých slitin hliníku. Ve spolupráci s externím dodavatelem pro vás vyrobíme i písty kované

  V ALMET vám nabízíme písty pro nákladní auta a traktory, letecké motory, lodní a stacionární motory, motocykly, kompresory, lokomotivy a písty pro sportovní účely.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu ALMET, a.s.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.