ALMET, a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(24)
Ležáky 668/3, 500 04 Hradec Králové Bezdlužná Ověřená firma

Sháníte dodavatele pístů do spalovacích motorů a kompresorů? V ALMET se zabýváme jejich výrobou více než 80 let. Nabízíme vám písty pro automobily, písty pro motocykly, písty pro kompresory a motorové písty. Písty dodáváme do celého světa.

Recenze

4.1
★★★★★
★★★★★
23 Google recenzí
5.0
★★★★★
★★★★★
1 Firmy.cz recenzí
46505156 ARES
DIČ CZ46505156
Vznik 1992
Ing. Jiří Satranský (jednatel)
Ing. David Henzl (jednatel)
  • ALMET, kontakt ALMET, výroba pístů, výrobce pístů, písty do spalovacích motorů, písty do kompresorů, písty pro motocykly, písty pro osobní automobily, písty pro traktory, písty pro nákladní automobily, písty pro lokomotivy, písty pro stabilní a lodní motory, písty pro letecké motory, písty pro kompresory, pdlitky pro písty, univerzální odlitky, obrábění pístů, písty pro ZETOR, písty pro TATRA, písty pro LIAZ, celohliníkové písty, kované písty, písty se zalitými dilatačními zálitky, se zalitými nirezistovými nosiči prvního pístního kroužku metodou ALFIN, písty s chladícími dutinami uvnitř pístu vytvořenými pomocí vodou rozpustných nebo kovových zálitků, písty s lisovanými pouzdry pístního čepu, písty s povrchovými úpravami, tvrdý elox, fosfátování, cínování, kluzný lak na bázi molybdenu
  • Jsme český výrobce pístů do spalovacích motorů a kompresorů. Na trhu působíme více než 80 let. Písty, které dodáváme, směřují jak do prvovýroby, tak i pro náhradní spotřebu. Našimi zákazníky jsou společnosti nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

    Písty pro vás vyrábíme do průměru 350 mm v širokém sortimentu, v různém provedení a z různých slitin hliníku. Ve spolupráci s externím dodavatelem pro vás vyrobíme i písty kované

    V ALMET vám nabízíme písty pro nákladní auta a traktory, letecké motory, lodní a stacionární motory, motocykly, kompresory, lokomotivy a písty pro sportovní účely.