KOŠŤÁLEK Bohumil (pobočka Nymburk)

Nabízíme půjčovnu strojů na čištění koberců, čalounění a automobilů. Naší specializací jsou profesionální přístroje Kärcher, které důkladně odstraňují alergeny a nečistoty. Zaměřujeme se na kvalitu služeb a spokojenost zákazníků v regionu Středních Čech.

  • Klíčová slova 37

    půjčovna čisticích strojů, stroje na čištění koberců, ekologické čištění, čalounění, mycí stroje kärcher, půjčovna vákuových vysavačů, pronájem čisticích strojů, alergie a čištění, profesionální úklid, úklid domácností, čištění automobilů, brusky na parkety, vysokotlaké mycí stroje, podlahové mycí stroje, půjčovna v středočeském kraji, hygiena domácností, půjčování strojů, čistící technika, preventivní čištění, strojové čištění, půjčovna úklidových strojů, osvobození od alergenů, spokojenost zákazníků, kontrola čisticích strojů, půjčovna vybavení, profesionální čištění, údržba domácnosti, péče o koberce, špičková technika, snížení alergenu, servis čisticích strojů, půjčovna v praze, rodinné firmy, kvalita služeb, dlouholetá tradice, profesionální přístup, půjčovna vybavení pro domácnost

  • Popis

    Specializujeme se na půjčovnu čisticích strojů od renomované značky Kärcher. Pro naše zákazníky nabízíme výkonné a efektivní stroje na čištění koberců, čalouněných sedacích souprav a automobilů. S dlouholetou tradicí na trhu od roku 1992 se naše půjčovna postupně rozrostla a dnes nabízíme i vysokotlaké mycí stroje a brusky na parkety. Naši zákazníci mohou mít jistotu, že všechny naše stroje podléhají pravidelným kontrolám, což zaručuje jejich plnou funkčnost a kvalitu. Působíme ve Středních Čechách a pravidelně pomáháme s odstraněním roztočů a alergenů, přičemž s naším zařízením dosahujeme skvělých výsledků pro zdravější prostředí.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu KOŠŤÁLEK Bohumil (pobočka Nymburk)

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.