MILLMONT.CZ s.r.o.

Jsme odborníci na kovoobrábění, zámečnické práce a svářečské práce. Pro naše zákazníky vyrábíme jedinečné a malosériové díly a součástky. Provádíme CNC obrábění, CNC frézování, povrchové úpravy kovů, tryskání a další služby. Kontaktujte nás pro více informací.

17239737 ARES
DIČ CZ17239737
Vznik 2022
Mobily 775 090 316
  • CNC obrábění, kovoobrábění, kovoobráběčské práce, zámečnické práce, svářečské práce, povrchové úpravy kovů, tryskání, kovové výrobky, výroba kovových dílů, strojní obrábění, kovovýroba, technologie obrábění, výroba strojů, CNC stroje, sváření kovů, svařování, kovové konstrukce, kovové materiály, povrchová úprava, metalurgie, kovové profily, průmyslové strojírenství, strojní výroba, výroba kovových konstrukcí, technologické postupy, kovové plechy, kovové trubky, výroba kovových výrobků, kovové díly, průmyslová výroba, CNC frézování, průmyslové povrchové úpravy
  • Poskytujeme vám profesionální kovoobráběčské práce, zámečnické práce a svářečské práce.

    Specializujeme se na výrobu jedinečných a malosériových dílů a součástek, obrábění kusových a malosériových dílů na CNC horizontkách, povrchové úpravy kovů, tryskání a mnoho dalších služeb. 

    Součástí našich služeb je zpracování výkresové dokumentace a technologických postupů, tvoření 3D modelů a programování CNC strojů.

    Získejte kvalitní kovoobráběcí, zámečnické a svářečské práce. Kontaktujte nás ještě dnes.