INTERIÉRY JAKL

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Náchodská 446, 541 03 Trutnov Bezdlužná Ověřená firma

Jsme zakázkové truhlářství, které se specializuje na 3D návrhy interiérů a výrobu interiérů. Realizujeme kuchyně na míru a vestavěné skříně na míru. Na míru vám zrealizujeme i celé obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, předsíně, kanceláře a ordinace.

Recenze

4.2
★★★★★
★★★★★
10 Facebook recenzí
65714199 ARES
Vznik 1997
Mobily 604 182 972
Sociální sítě facebook.com
  • truhlářství, zakázkové truhlářství, bytové interiéry, interiérové poradenství, designové poradenství, kuchyně na míru, kuchyňské linky na míru, předsíně, nábytek do předsíní, skříně, vestavěné skříně, nábytek do ložnic, ložnice, nábytek do dětských pokojů, dětské pokoje, nábytek do obývacích pokojů, obývací sestavy, kanceláře, kancelářský nábytek, kanceláře na míru, nábytek do ordinací, dveře, zárubně, schody, schodiště, vestavěné spotřebiče, kuchyňské linky, technistone compact, pracovní desky, umělý kámen, montáž kuchyní, montáž skříní, montáž nábytku, kuchyně na míru, obkladové desky, 3D návrhy kuchyní, 3D návrhy interiérů
  • V našem zakázkovém truhlářství vám poskytujeme komplexní služby do poradenství, 3D návrhu přes kalkulaci až po finální realizaci projektu.

    U nás získáte veškeré interiérové vybavení na míru od předsíně až po ložnici. Vyrábíme i kancelářský nábytek a nábytek do ordinací. 

    Součástí našich služeb je designové poradenství. Dbáme nejen na design vybavení, ale i na jeho funkčnost a praktičnost. 

    Sídlíme v Trutnově, ale zakázky realizujeme po celé České republice i v zahraničí.