KAMENICTVÍ Lukeš – logo společnosti KAMENICTVÍ Lukeš

Nabízíme širokou škálu služeb kamenictví, včetně výroby pomníků a hrobů, kuchyňských a koupelnových desek a dalšího kamenického zboží. Naše firma se pyšní kvalitními přírodními materiály a dokonalým řemeslným zpracováním.

Recenze

  • 4.3
    (4)

    google 4 Google recenzí

  • Klíčová slova 42

    kamenictví, výroba pomníků, hroby, pracovný desky, koupelnové desky, kuchyňské pulty, obklady schodů, přírodní kámen, umělý kámen, kameny pro vaření, zahradní kameny, renovace, kamenické služby, krkonošsko, design interiérů, přírodní materiály, řemeslné zpracování, historické památky, hrobové služby, dekorace z kamene, obklady krbů, kamenické výrobky, teraco, minerály, leštění, kamenické dílny, šperky z kamene, veřejné stavby, architektura, kvalitní služby, individuální přístup, variabilita designu, vymáhání spokojenosti zákazníků, místní tradice, české řemeslo, dlouholetá zkušenost, nejmodernější technologie, lokalizační služby, specialisté na kámen, celková údržba památek, přirozené formy, ekologické materiály

  • Popis

    Naše malá kamenická firma s 20letou tradicí poskytuje služby ve Vrchlabí a okolních oblastech. Specializujeme se na výrobu pomníků a hrobů z přírodního a umělého kamene. Důraz klademe na variabilitu a kvalitní zpracování, což nám zajišťuje spokojenost zákazníků. Kromě pomníků vyrábíme také koupelnové a pracovní desky, barové pulty a obklady pro domácnosti a veřejné budovy. Naše produkty navrhujeme a instalujeme s péčí a dodáváme jim osobitý vzhled. Dále nabízíme zahradní kameny pro přípravu jídel a umíme vyrobit i speciální vzorky pro sběratele. Služby poskytujeme širokému okruhu lokalit jako Vrchlabí, Jilemnice a okolí, ale bez potíží zajistíme i vzdálenější zakázky.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu KAMENICTVÍ Lukeš

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.