• Odpady
  • Vodovody a kanalizace Náchod, a.s. (pobočka…

Vodovody a kanalizace Náchod, a.s. (pobočka Borová)

Poskytujeme kvalitní vodárenské služby, které zahrnují rozbor pitné vody a informace o vodovodech a kanalizacích. Naše činnost se zaměřuje na zajištění bezpečné a dostupné pitné vody pro naše zákazníky, včetně aktuálních informací o dodávkách a projektech.

Recenze

  • 4.5
    (26)

    google 26 Google recenzí

  • Kontaktní osoby 5

    Ing. Oldřich Čtvrtečka (předseda představenstva)
    Ing. Zbyněk Richter (místopředseda představenstva)
    Milan Brandejs (člen představenstva)
    Hana Nedvědová (člen představenstva)
    Mgr. Bronislava Malijovská (člen představenstva)
  • Klíčová slova 32

    vodárenské služby, rozbor vody, pitná voda, dodávky vody, vodovody, kanalizace, kvalita vody, zákaznický servis, vodní zdroje, projekty vodárenství, monitorování vody, havárie vody, údržba vodovodů, ekologické řešení, dešťová voda, informační centrum, ceny vody, smlouvy a fakturace, návod na měření, kanalizační řád, ceníky služeb, podzemní vody, zajištění dodávky vody, mapa vodovodní sítě, okamžité zprávy, zprávy o haváriích, novinky vodárenství, partnerství v oblasti vody, ochrana vodních zdrojů, ekologické projekty, vodní politika, správa vodáctví

  • Popis

    Nabízíme kompletní vodárenské služby, které zahrnují rozbor pitné vody, zákaznický servis a aktuální informace o vodovodech a kanalizacích. Naším cílem je zajistit, aby kvalita dodávané vody splňovala všechny hygienické normy. Sledujeme také možnost využívání dešťové vody a jiných alternativních zdrojů. Každý zákazník má přístup k důležitým informacím o dodávkách vody a plánovaných akcích. Naše projekty, včetně výstavby vodojemů, jsou realizovány s cílem zlepšení služeb a ochrany životního prostředí.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Vodovody a kanalizace Náchod, a.s. (pobočka Borová)

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.