• Restaurace
  • Milan Honců – Restaurace u Sehnalů Lázně Bělohrad

Milan Honců – Restaurace u Sehnalů Lázně Bělohrad – logo společnosti Milan Honců – Restaurace u Sehnalů Lázně Bělohrad

Provozujeme restauraci zaměřenou na tradiční českou kuchyni, kde si můžete vychutnat polední menu i večeře připravené z čerstvých surovin v autentickém prostředí. Nabízíme domácí speciality, široký výběr nápojů včetně českého piva a kvalitních vín.

  • Klíčová slova 25

    tradiční česká kuchyně, restaurace, polední menu, večeře, čerstvé suroviny, autentické prostředí, rezervace, venkovní zahrádka, domácí speciality, české pivo, rodinné oslavy, firemní akce, svatební hostiny, parkování, dětský koutek, bezbariérový přístup, vegetariánská jídla, bezlepková jídla, dezerty, nápoje, víno, káva, nealkoholické nápoje, přátelská obsluha, Wi-Fi zdarma

  • Popis

    Denně nabízíme polední menu s pestrým výběrem jídel, jež uspokojí milovníky masa i vegetariány. Pro hosty preferující bezlepkovou stravu máme připraveny speciální pokrmy. Naše nabídka zahrnuje také lahodné dezerty a širokou škálu nápojů, včetně kvalitních vín a nealkoholických variant.

    Autentické prostředí naší restaurace je ideální pro rodinné oslavy, firemní akce či svatební hostiny. Pro tyto příležitosti nabízíme možnost rezervace a individuálního přístupu k vašim požadavkům. V letních měsících je k dispozici venkovní zahrádka, kde si můžete vychutnat naše speciality na čerstvém vzduchu. Pro rodiny s dětmi máme připravený dětský koutek, aby si i nejmenší hosté přišli na své.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

  • Otevřeno do 14:30
  • Pondělí 11:00 – 14:30
  • Úterý 11:00 – 14:30
  • Středa 11:00 – 14:30
  • Čtvrtek 11:00 – 21:00
  • Pátek 11:00 – 00:00
  • Sobota 11:00 – 21:00
  • Neděle 11:00 – 14:30

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Milan Honců – Restaurace u Sehnalů Lázně Bělohrad

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.