ANADIAG SA, CZ organizační složka podniku

Poskytujeme široké spektrum služeb pro registraci syntetických a přírodních produktů na ochranu rostlin. Naše akreditace a zkušenosti v oboru zajišťují kvalitní podporu našim klientům v rámci celé Evropy.

  • Kontaktní osoby 3

    PUY ERIC (předseda správní rady, generální ředitel)
    PERNY MICHEL GUY (člen správní rady)
    PUY ZBEIDA (člen správní rady)
  • Klíčová slova 38

    registrace produktů, ochrana rostlin, syntetické produkty, přírodní produkty, výzkumné stanice, akreditace, anadiag, čr, evropský trh, poradenství, odborné služby, produkty na ochranu rostlin, izolace vzorků, schvalování, certifikace, environmentální normy, laboratoře, výzkum a vývoj, zemědělství, aplikace přípravků, legislativa eu, ekotoxikologie, analýza, biologické testy, bezpečnost produktů, rolnictví, konzultace, východní čechy, testování, laboratoře pro ochranu rostlin, ekologické produkty, produkty registrační procedury, multioficiální spolupráce, mezinárodní standardy, zajištění kvality, posouzení rizik, výzkumné projekty, vzorkování.

  • Popis

    Naše firma ANADIAG SA CZ se specializuje na registraci syntetických a přírodních produktů na ochranu rostlin. S naší akreditací jako jedné z předních kontaktních výzkumných stanic v Evropě, zajišťujeme našim klientům komplexní služby. Od roku 2007, kdy byla naše pobočka založena, se nacházíme ve Chlenech, kde nabízíme odborné poradenství a asistenci v celém procesu registrace. Naše mateřská firma ANADIAG GROUP, založená v roce 1989, má dlouholeté zkušenosti a silné postavení na trhu. Díky naším znalostem a síti kontaktů ve skvělé pozici pro podporu našich klientů nejen v České republice, ale i v celé Evropě.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu ANADIAG SA, CZ organizační složka podniku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.