Můjobchod (pobočka Luhačovice)

Nabízíme široký výběr potravin a akčních nabídek pro všechny naše zákazníky. Vyhledáváme kvalitní produkty a slevy, abychom uspokojili rozmanité potřeby našich návštěvníků a potěšili je výhodnými nákupy.

Recenze

  • 3.8
    (6)

    google 6 Google recenzí

  • Kontaktní osoby 4

    GUILLAUME RICHARD MARIE CHENE (jednatel)
    SIMON ZUCKSCHWERDT (jednatel)
    MARTIN VŠETEČKA (jednatel)
    JIŘÍ NEHASIL (jednatel)
  • Klíčová slova 44

    potraviny, akční nabídky, kvalitní produkty, slevy, maso, ovoce, zelenina, mražené potraviny, sladkosti, nápoje, obchod, výherci soutěží, sortiment, potravinové kategorie, kuchyně, vaření, zdravá strava, místní produkty, čerstvost, jídlo, recepty, tradice, výhodné nákupy, vhodné pro rodiny, rivalita, úspora, supermarket, prodejna, město, zákaznický servis, nákupní zážitek, pohodlí, kvalita, sezónní produkty, trendy, doplňky stravy, grilování, stravování, hygiena, recyklo, šetření, lokální, důvěryhodnost, udržitelnost

  • Popis

    Jsme obchod s bohatým sortimentem potravin a pravidelnými akčními nabídkami, které přináší skvélé ceny a široký výběr produktů. Naše kategorie zahrnují čerstvé maso, zeleninu, ovoce, mražené potraviny, sladké a slané pochoutky, a nápoje jak nealkoholické, tak alkoholické. Důraz klademe na kvalitu a spokojenost zákazníků, proto neustále hledáme nové nabídky a soutěže, které potěší naše zákazníky. Chceme, aby každý návštěvník našel to, co potřebuje, a využil výhodné nakupování v příjemném prostředí.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

  • Otevřeno do 17:00
  • Pondělí 06:30 – 10:30, 14:30 – 17:00
  • Úterý 06:30 – 10:30, 14:30 – 17:00
  • Středa 06:30 – 10:30, 14:30 – 17:00
  • Čtvrtek 06:30 – 10:30, 14:30 – 17:00
  • Pátek 06:30 – 10:30, 14:30 – 17:00
  • Sobota 06:30 – 10:30
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Můjobchod (pobočka Luhačovice)

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.