ZEMAN maso-uzeniny, a.s. (pobočka Třemošnice)

Nabízíme čerstvé maso, tradiční uzeniny a lahůdky vyrobené v Příbrami. Naše nabídka zahrnuje široký výběr mas, jako jsou vepřové plec, kuřecí stehýnka a speciality jako uzená krkovice. U nás si každý najde chutné a kvalitní produkty, které jsou nejen chutné, ale i z prověřeného původu.

  • Klíčová slova 34

    maso, uzeniny, vepřové maso, čerstvé maso, lahůdky, uzená krkovice, vepřová plec, kuřecí stehýnka, kvalitní maso, tradiční lahůdky, výrobky z masa, specialita z masa, řeznictví, příbram, české maso, řízek, studené mísy, recepty, zabijačkové hody, vepřová játra, pečené maso, uzená masa, grilování, tradiční uzeniny, maso z příbrami, masa od českých zemědělců, kusy masa, kvalitní uzeniny, masné produkty, bistro, masné výrobky, čerstvé uzeniny, kvalitní lahůdky, seznam prodejen

  • Popis

    Zaměřujeme se na prodej kvalitního, čerstvého masa a tradičních uzenin přímo od českých zemědělců. Každý den do našich prodejen přivážíme širokou nabídku mas, uzenin a lahůdek, které pocházejí z naší mateřské výroby v Příbrami. Našim zákazníkům nabízíme jak běžné maso jako vepřovou plec, tak i speciality jako uzená krkovice nebo vepřový bůček na grilu. Díky spolupráci s dlouholetými dodavateli dbáme na kvalitu a původ produktů, aby si našich výrobků mohli užívat s klidem a chutí. Věříme, že kvalita našeho masa a uzenin, stejně jako prodejní místa po celé České republice, nám umožní splnit veškerá přání našich zákazníků.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Otevřeno od 07:00
  • Pondělí 07:00 – 19:00
  • Úterý 07:00 – 19:00
  • Středa 07:00 – 19:00
  • Čtvrtek 07:00 – 19:00
  • Pátek 07:00 – 19:00
  • Sobota 07:00 – 14:00
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu ZEMAN maso-uzeniny, a.s. (pobočka Třemošnice)

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.