Flamengo květiny s.r.o. (pobočka Velký Týnec)

Nabízíme pestrou škálu kytic a květinových dekorací pro různé příležitosti. Specializujeme se na čerstvé květiny a profesionální vázání od našich floristů. Těšíme se na vás při výběru ideálního květinového dárku pro vaše blízké.

Recenze

  • 4.6
    (7)

    google 7 Google recenzí

  • Klíčová slova 42

    kytice, květiny, dárek, květinové dekorace, florista, čerstvé květiny, svatební kytice, narozeninové květiny, smuteční květiny, výběr floristy, doručení květin, pravidelná péče o květiny, růže, gerbera, chryzantéma, karafiát, pivoňka, slunečnice, eustoma, hortenzie, alstromérie, gypsophila, kytice na míru, floristické služby, floristické poradenství, květnová inspirace, květinový design, květinový obchod, květinové dárky, výjimečné příležitosti, pro maminku, flowerboxy, jednoruhové kytice, sezónní květiny, kvalitní květiny, péče o kytice, trendy floristika, květinový servis, osobní kytice, kytice z lásky, dlouhá trvanlivost, design květin

  • Popis

    Na našich stránkách nabízíme širokou škálu kytic a květinových dekorací pro různé příležitosti, ať už jde o svatby, narozeniny nebo jiné oslavy. Naše květiny jsou vždy čerstvé a pečlivě vybírané floristy, kteří dbají na kvalitu a estetiku. S radostí pomáháme při výběru ideální kytice, abyste mohli potěšit své blízké. Naše služby zahrnují také profesionální poradenství v oblasti péče o květiny, aby vaše kytice zůstaly co nejdéle krásné. Vždy se snažíme zákazníkům poskytnout prvotřídní zážitek z nakupování kejto vzácné květinové dary, které potěší každého. Objevte krásu našich květin a inspiraci pro vaše ozdobené okamžiky.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

  • Otevřeno do 21:00
  • Pondělí 09:00 – 21:00
  • Úterý 09:00 – 21:00
  • Středa 09:00 – 21:00
  • Čtvrtek 09:00 – 21:00
  • Pátek 09:00 – 21:00
  • Sobota 09:00 – 21:00
  • Neděle 09:00 – 21:00

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Flamengo květiny s.r.o. (pobočka Velký Týnec)

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.