T-Mobile Czech Republic a.s. (pobočka Cheb) – logo společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. (pobočka Cheb)

Nabízíme širokou škálu mobilních tarifů, internetových služeb a televizních balíčků. S našimi zařízeními a speciálními nabídkami vám zajistíme to nejlepší pokrytí a služby, které potřebujete. Cílem je poskytnout jednoduchý přístup k rychlému a spolehlivému připojení.

  • Klíčová slova 39

    mobilní služby, internet na doma, televizní služby, mobilní tarify, předplacené karty, akční nabídky, magenta tv, smartphone, rychlý internet, telefon za 1 kč, xiaomi, samsung, apple, motorola, výhodné tarify, balíčky pro předplacené karty, můj t-mobile, zákaznická podpora, online služby, přechod od operátora, předobjednávky, flexibilní tarify, vysokorychlostní internet, telefonní nabídky, mobilní zařízení, internetový balíček, telefony a zařízení, zákazníci, příležitostné slevy, dostupnost služeb, technologie, nabídky, telekomunikace, zákaznická podpora, nejlepší ceny, poměr ceny a výkonu, předprodejové bonusy, smart zařízení, inovativní technologie

  • Popis

    Naše platforma se zaměřuje na komplexní mobilní a internetové služby, které splňují potřeby zákazníků. S tarify adaptovanými na různé požadavky, od mobilního volání po vysokorychlostní internet, poskytujeme řešení pro každého. Z výhodných cenových nabídek na telefony po balíčky pro TV, máme vše potřebné pro bezstarostnou komunikaci a zábavu. Prioritizujeme kvalitu a spokojenost svých zákazníků, proto nabízíme také podporu a poradenství. Ověřte si dostupnost služeb přímo pro vaši adresu a využijte speciální akce pro nové uživatele.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

  • Otevřeno do 17:30
  • Pondělí 08:30 – 17:30
  • Úterý 08:30 – 17:30
  • Středa 08:30 – 17:30
  • Čtvrtek 08:30 – 17:30
  • Pátek 08:30 – 17:30
  • Sobota 09:00 – 12:00
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu T-Mobile Czech Republic a.s. (pobočka Cheb)

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.