Vodafone Czech Republic a.s. (pobočka Ústí nad Labem-centrum)

Nabízíme širokou škálu mobilních tarifů, internetových služeb a televizních balíčků, které přizpůsobujeme potřebám našich zákazníků. S našimi neomezenými tarify, pevnými a mobilními internety a Vodafone TV poskytujeme služby nejvyšší kvality.

  • Kontaktní osoby 2

    Anna Iordanová Dimitrová (člen představenstva)
    Balesh Chandra Sharma (předseda představenstva)
  • Klíčová slova 36

    mobilní tarify, pevný internet, přenosný internet, vodafone tv, neomezené tarify, internet do notebooku, chytré hodinky, rodinné tarify, srovnání tarifů, nejlevnější tarify, esim, wi-fi volání, roaming, volte, vodafone station, tv programy, videokamery, sluchátka, reproduktory, modem, telefony, tablety, chytrá zařízení, kabelová tv, internetové služby, zákaznický účet, správa služeb, měření rychlosti, digitální dovednosti, streamovací služby, bydlení, předplacená karta, domácí zábava, podnikatelé a firmy, pokrytí sítě, účinné internetové připojení

  • Popis

    Specializujeme se na poskytování mobilních, internetových a televizních služeb, které vycházejí vstříc potřebám našich zákazníků. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu mobilních tarifů, od předplacených karet po neomezené tarify pro mladé. Nabízíme spolehlivý pevný i přenosný internet s vysokou rychlostí a kvalitní televizní služby, včetně Vodafone TV a různých balíčků. Starosti o technické problémy a účty bereme na sebe; naši zákazníci mají k dispozici moderní aplikace pro správu služeb a zákaznický účet, díky kterému mají vždy přehled o svých službách.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Dnes už má zavřeno
  • Pondělí 09:00 – 18:00
  • Úterý 09:00 – 18:00
  • Středa 09:00 – 18:00
  • Čtvrtek 09:00 – 18:00
  • Pátek 09:00 – 18:00
  • Sobota 09:00 – 12:00
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Vodafone Czech Republic a.s. (pobočka Ústí nad Labem-centrum)

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.