KOPTA, s.r.o. – logo společnosti KOPTA, s.r.o.

Dodáváme techniku pro upínání a automatizaci značky TÜNKERS. Nabízíme rychloupínáky, pneumatické upínače, pneumatické uchopovače, greifery, otočné stoly, polohovací stoly a mnoho další techniky.

Recenze

 • 5.0
  (1)

  google 1 Google recenzí

 • Klíčová slova 40

  technika pro upínání, upínací technika, technika pro automatizace, rychloupínky, rychloupínáky, pneumatické upínače, uchopovače, otočné stoly, polohovací stoly, greifery, vodiče pro odporové svařování, elektrody, držáky, upínače, ruční upínače, lisovací technika, děrování, vystřihování, napínáky řetězů, řemenů, měď, svařovací válce, bodovací kleště, Tünkers, IPM Elektromatic, Expert, Destaco, DOCERAM, upínač, laserové kabiny, průmyslová okna a dveře, rolovací vrata, průmyslová rolovací vrata, oplocenky, nimak, upínání, automatizace, komponenty pro automobilový průmysl, dodávky upínačů pro svařování, upínače pro svařování

 • Popis

  Nabízíme vám špičkové komponenty pro vaši výrobu nebo automatizaci. Jsme výhradním prodejcem produktů skupiny TÜNKERS na českém trhu již od roku 1999.

  Dále prodáváme kvalitní produkty od firmy IPM Elektromatic GmbH. 

  V našem sortimentu naleznete vše pro upínání a uchopování (ruční upínače, upínací kleště, miniupínače, elektroupínače, pneumatické uchopovače), dopravníky (akumulační dopravníky, paletové dopravníky, pásové dopravníky), greifery – uchopovací a manipulační příslušenství robota a mnoho dalších produktů.

   

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu KOPTA, s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.