AD AUDITOŘI A DAŇOVÍ PORADCI , a.s. – logo společnosti AD AUDITOŘI A DAŇOVÍ PORADCI , a.s.

Jsme akciová společnost, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti auditu, daňového, právního a navazujícího poradenství, znaleckou činností a oceňováním. Pro své klienty nabízíme širokou nabídku komplexních služeb v oblasti auditingu, daňového, ekonomického a právního poradenství, vedení daňových řízení, projektů přeměn, krizového řízení, oceňování, a znalecké činnosti. Pro své klienty v rámci celé ČR nabízíme profesionální služby na vysoké úrovni.

  • Kontaktní osoby 2

    Ing. Jiří Prda (předseda přestavenstva)
    Mgr. Ing. Václav Pačesný (místopředseda představenstva)
  • Klíčová slova 28

    AD auditoři a daňoví poradci, a.s, AD auditoři, kontakt, audity, auditor, daňové poradenství, daňový poradce, daně, daňové spory, znalecké posudky, ekonomické poradenství, účetnictví, zpracování daňových přiznání, daňové přiznání, znalci, znalecké posudky, oceňování, Východní Čechy, Královehradecký kraj, Hradec Králové, Jičín, fúze, přeměna AD TAX, DEP servis, finanční úřad, ADDPE,

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu AD AUDITOŘI A DAŇOVÍ PORADCI , a.s.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.