Střední škola umělecko průmyslová Ústí nad Orlicí

Hledáte střední uměleckou školu nebo střední průmyslovou školu? Přihlaste se k nám. Nabízíme mnoho oborů. V rámci uměleckého studia u nás můžete studovat design oděvů, interiérový design, grafický design, design produktů či fotografii. A v rámci průmyslového studia obor mechanik seřizovač, nástrojař či reklama a propagace.

00087408 ARES
DIČ CZ00087408
Vznik 2013
E-maily ssup@ssup.cz
Telefony 465 518 111
Sociální sítě instagram.com
Ing. Zdeněk Salinger (ředitel)
Ing. Dagmar Hodasová (vedoucí domova mládeže)
Vladimír Brodina (vedoucí školní jídelny)
Hana Havlová (zástupce ředitele)
  • střední školy, střední školy s maturitní zkouškou, střední školy Ústí nad Orlicí, střední umělecká škola, střední průmyslová škola, design oděvů, interiérový design, grafický design, tvarový a grafický design, fotografie a média, reklama a propagace, mechanik seřizovač, nástrojař, digitální tisk, kopírování, tisk vizitek, sítotisk, domov mládeže, jídelny, strojírenské obory, design produktů a obalů, řezací plotr, CNC frézka
  • Střední škola umělecko průmyslová Ústí nad Orlicí je jedinou státní školou svého druhu v Pardubickém kraji. Její historie sahá až do roku 1892.

    Škola nabízí mnoho zajímavých oborů jak v rámci uměleckého studia, tak i průmyslového studia. 

    Z uměleckých oborů nabízíme obor Užitá fotografie a média, Grafický design, Průmyslový design, Modelářství a návrhářství oděvů a Textilní výtvarnictví.

    Organizujeme přípravné kurzy pro talentové zkoušky.

    Z technických oborů nabízíme obor Obalová technika, Mechanik seřizovač a Nástrojař