CEET s.r.o. (pobočka Praha 3 - Žižkov) – logo společnosti CEET s.r.o. (pobočka Praha 3 - Žižkov)

Poskytujeme efektivní překlady, lokalizace, tlumočení a jazykové kurzy. Díky našim špičkovým technologiím šetříme čas a peníze našich klientů. Naším cílem je pomoci zaměstnancům naučit se jazyk rychle a efektivně.

  • Klíčová slova 43

    překlady, lokalizace, tlumočení, jazykové kurzy, dtp služby, efektní jazyková podpora, překladatelské služby, jazyková lokalizace, tlumočení pro firmy, vzdělávání jazyků, profesionální tlumočení, výuka jazyků, jazykové dovednosti, překlady dokumentů, výuka cizích jazyků, lokalizace aplikací, jazyková školení, technické překlady, odborné lokalizace, překlad odborných textů, jazykové poradenství, efektivní učení jazyků, vícejazyčné služby, překlad pro podnikatele, lokalizace webu, jazykové přípravy, intensívní kurzy, výuka v praxi, překlad pro it, lokalizace e-shopů, jazykové certifikace, rychlé překlady, překladatelské agentury, online jazykové kurzy, překlad pro marketing, profesionální jazyková lokalizace, jazykové zkoušky, tlumočení konferencí, kurz angličtiny, kurz němčiny, kurz francouzštiny, překlady pro zdravotnictví, lokalizace softwaru

  • Popis

    Zaměřujeme se na efektivní poskytování překladatelských služeb, lokalizací a tlumočení. Naše jazykové kurzy jsou navrženy tak, aby naši klienti dosáhli výsledků v co nejkratším čase. Využíváme pokročilé technologie, které optimalizují procesy a snižují náklady. Naše nabídka zahrnuje také DTP služby, které doplňují naše překladatelské aktivity. S důrazem na kvalitu a spolehlivost usilujeme o maximální spokojenost našich klientů.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Otevřeno od 09:00
  • Pondělí 09:00 – 17:00
  • Úterý 09:00 – 17:00
  • Středa 09:00 – 17:00
  • Čtvrtek 09:00 – 17:00
  • Pátek 09:00 – 17:00
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu CEET s.r.o. (pobočka Praha 3 - Žižkov)

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.