• Policie
  • Policie ČR - Obvodní oddělení Jevíčko (pobočka…

Policie ČR - Obvodní oddělení Jevíčko (pobočka Jevíčko)

Poskytujeme služby v oblasti bezpečnosti a ochrany občanů. Zaměřujeme se na prevenci kriminality, pátrání po osobách a poskytování informací o trestné činnosti. Naší prioritou je informační servis a transparentnost v jednání. Pomáháme nejen obětem trestných činů, ale i při poskytování poradenství v oblasti prevence.

  • Klíčová slova 35

    bezpečnost, veřejná bezpečnost, prevence kriminality, pátrání po osobách, informace o trestné činnosti, policie čr, etický kodex, pomáháme obětem, zpravodajství, kriminalita, dopravní informace, statistiky, právní předpisy, sociální služby, moje policie, policejní ombudsman, občanská ochrana, terorismus, extremismus, kyberkriminalita, komunitní policing, pomoc obětem trestných činů, ochrana kulturního dědictví, veřejné zakázky, volná místa, preventivní akce, policejní prezidium, muzea policie, zbraně a střelivo, pátrání po vozidlech, data o kriminalitě, mediální vztahy, policie a eu, podání stížností, pátrání po pohřešovaných osobách

  • Popis

    Naši činnost soustředíme na ochranu bezpečnosti občanů a prevenci kriminality. Zajišťujeme komplexní servis pro veřejnost týkající se pátrání po pohřešovaných osobách a zveřejňování informací o trestných činech. V rámci naší práce nabízíme také aktuální zpravodajství, podcasty a specializované služby k podpoře obětí trestné činnosti. Důležitou součástí naší mise je transparentnost a přístupnost informací pro všechny segmenty společnosti. Zaměřujeme se na tematiku jako je prevence kyberkriminality, a poskytujeme širokou škálu materiálů a projektů zaměřených na pomoc obětem trestných činů a prevenci korupce.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Policie ČR - Obvodní oddělení Jevíčko (pobočka Jevíčko)

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.