Vodvárková Anna - Optika Trio

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Palackého třída 205, 537 01 Chrudim Bezdlužná Ověřená firma

V Oční optice Trio provádíme odborné měření zraku a aplikaci kontaktních čoček. U nás si vyberete ze širokého sortimentu dioptrických brýlí, obrub, slunečních brýlí, kontaktních čoček, lup, okluzorů, pouzder a roztoků. Nabízíme vám výrobu brýlí do hodiny.

Recenze

5.0
★★★★★
★★★★★
4 Google recenzí
5.0
★★★★★
★★★★★
2 Firmy.cz recenzí
45521794 ARES
DIČ CZ5857201570
Vznik 1992
Telefony 774 637 397
Anna Vodvárková (majitelka)
Sabina Nadhajská
  • Optika Trio, oční optika, optika, brýle, brýlové obruby, skleněné čočky, plastové čočky, kontaktní čočky, drobný optický sortiment, opravy brýlí, vyšetření zraku, optometristka, Roxy brýle, Diesel brýle, Bruno Banani brýle, Varilux, Horsefeathers brýle, brýle Converse, brýle Quiksilver, brýle Hannah, brýle Lacoste, brýle Calvin Klein, brýle Mexx, brýle Pepe Jeans, multifokální čočky, brýlové čočky v akci, optometrista, měření zraku, skla do brýlí, slevy na brýle, akce brýle, sleva na brýle, Anna Vodvárková, lupy, optický sortiment, aplikace kontaktních čoček, sluneční brýle, dioptrické brýle, Swarovski brýle, výroba brýlí do hodiny, roztoky, umělé slzy, pouzdra na brýle, řetízky, ultrazvukové čističe, okluzory, pouzdra na kontaktní čočky, cyklistické dioptrické brýle, pracovní dioptrické brýle
  • Provozujeme rodinnou oční optiku v Chrudimi, ve které pečujeme o váš zrak již od roku 1992. Vyrábíme a prodáváme brýle pro všechny věkové kategorie. Při výběru vám rádi pomůžeme a zaměříme se nejen na estetiku, ale i na funkční stránku a vaše potřeby. K brýlím poskytujeme záruční i pozáruční servis.  Mezi naše další služby patří odborné měření zraku a aplikace kontaktních čoček. V naší optice naleznete široký sortiment slunečních brýlí, cyklistických a pracovních dioptrických brýlí, lup, pouzder, řetízků, roztoků a mnoho dalšího.