ECOTECHNIC, s.r.o. Pardubice – logo společnosti ECOTECHNIC, s.r.o. Pardubice

Zabýváme se výrobou vybavení pro vstupování do podzemních vodních děl – stupadel do šachet, jímek a vodohospodářských staveb. Nabízíme vám stupadla různých typů, stoupací kapsy, vstupní opory a příslušenství. Součástí našich služeb je montáž stupadel.

Recenze

 • 4.5
  (2)

  google 2 Google recenzí

 • 5.0
  (1)

  firmy_cz 1 Firmy.cz recenzí

 • Klíčová slova 8

  vybavení pro vstupování do podzemních vodních děl, stupadla do šachet, stupadla do podzemních staveb, šachtová stupadlo, stupadla, montáž stupadel, stoupací kapsy, pěnové sklo Geocell

 • Popis

  Jsme odborníci na výrobu vybavení pro vstupování do podzemních vodních děl, jako jsou šachty, jímky a vodohospodářské stavby. Na trhu působíme od roku 1992. 

  Vyrábíme a dodáváme stupadla, která splňují ty nejpřísnější bezpečnostní požadavky. Stupadla u nás můžete vybírat z velkého množství různých typů. Vyrábíme je z oceli, hliníku nebo nerezu. Po celé své ploše mají plastový povlak, který je chrání proti korozi.

  Vyrábíme také kovové a plastové dílce pro podzemní vodní díla, zejména kanalizace.

  V našem sortimentu naleznete také revoluční pěnové sklo Geocell, které se používá hlavně na izolaci podlah a střech. 

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu ECOTECHNIC, s.r.o. Pardubice

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.