AT Consult HK, s.r.o. (kancelář Hradec Králové) – logo společnosti AT Consult HK, s.r.o. (kancelář Hradec Králové)

Jsme účetní, mzdová a poradenská kancelář. Nabízíme vám vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, kontrolní dohled, zastupování před úřady a pomoc při zakládání firem. Poskytujeme účetní poradenství.

  • Klíčová slova 20

    AT Consult HK, účetní kancelář, mzdová kancelář, personální kancelář, účetnictví, vedení účetnictví, daně, daňová evidence, vedení daňové evidence, účetní poradenství, poradenství k vedení účetnictví, zpracování mezd, mzdy, zakládání firem, kontrolní dohled, kontrolní dohled účetnictví, zastupování před úřady, zastupování před orgány státní správy, zahájení podnikání, daňové poradenství

  • Popis

    Poskytujeme vám komplexní služby v oblasti účetnictví a daní. Účetnictví vedeme malým, středním i velkým podnikům. Působíme v Hradci Králové, v Pardubicích a v Praze.

    Nabízíme vám služby v oblasti vedení daňové evidence, vedení účetnictví, zpracování mezd, zakládání firem, kontrolního dohledu, zastupování před úřady a orgány státní správy a zahájení podnikání.

    Dále poskytujeme poradenství a konzultace k vedení účetnictví. Naše poradenství vám ušetří nejen čas, ale i náklady. 

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu AT Consult HK, s.r.o. (kancelář Hradec Králové)

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.