Chmelík Radek – Zasklívání balkónů a lodžií – logo společnosti Chmelík Radek – Zasklívání balkónů a lodžií

Nabízíme vám zasklívání balkónů a lodžií, či zastřešení teras a garážových stání. Mezi naše další služby patří realizace hliníkových pergol a zimních zahrad. Pracujeme rychle, kvalitně a poctivě.

Recenze

 • 4.5
  (2)

  google 2 Google recenzí

 • Klíčová slova 16

  zasklívání balkónů, zasklívání lodžií, bezrámové zasklívání balkónů, rámové zasklívání balkónů, hliníkové pergoly, výroba hliníkových pergol, montáž hliníkových pergol, zimní zahrady, zasklívací systém Glasa, zasklívací systém Optimi, zasklívací systém TERMOglass, zasklívací systém AluVerso, přístřešky pro terasy, zastřešení teras, přístřešky pro garážová stání, zastřešení garážových stání

 • Popis

  Jsme specialisté na zasklívání balkónů a lodžií. Na trhu působíme od roku 1998. 

  Poskytujeme vám kvalitní hliníkové rámové systémy Glasa a Alucombi, tak i bezrámové zasklívací systémy Optimi quadro, Thermoglass a Aluvista.

  Dále se specializujeme na realizace moderních hliníkových pergol, přístřešků pro terasy a garážová stání a na realizace kompletních zimních zahrad

  Zakázky realizujeme převážně v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. 

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Chmelík Radek – Zasklívání balkónů a lodžií

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.