Ing. Radko Vondra – PRIDOS

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Potoce 648/6b, 500 11 Hradec Králové Bezdlužná

Jsme projekční kancelář s širokou nabídkou služeb. Zpracováváme projekty pro pozemní stavby, jako jsou rodinné domy, inženýrské stavby, čerpací stanice PHM a další. Kromě projektování se zabýváme i studiemi stavby, inženýrskou činností včetně inženýrských sítí a autorským dozorem.

Recenze

4.0
★★★★★
★★★★★
1 Google recenzí
13207245 ARES
DIČ CZ530916024
Vznik 1990
Telefony 495 539 037
Mobily 608 070 090
  • projekční kanceláře, pozemní stavby, inženýrské stavby, stavební práce, inženýrské sítě, architekti, architektura, projekty, projekce, rodinné domy, elektromotory, generátory, projektování, náhradní proudové zdroje, čerpací stanice PHM, obalovny asfaltových směsí, průmyslové objekty, studie stavby, projekty pro územní povolení, projekty pro stavební povolení, projekty pro provedení stavby, inženýrská činnost, autorský dozor
  • Poskytujeme vám projekční, investorské a dodavatelské služby. Na trhu působíme od roku 1992.

    Provádíme studie stavby, projekty pro územní a stavební povolení, projekty pro provedení stavby, inženýrskou činnost a autorský dozor.

    V rámci pozemního stavitelství projektujeme rodinné a bytové domy, objekty občanské vybavenosti a služeb, stavby pro průmysl a technologická zařízení. Zaměřujeme se jak na novostavby, tak i rekonstrukce.

    Kontaktujte nás! Působíme v regionu Východních Čech i napříč celou Českou republikou