• Dveře
  • DECRO BZENEC, spol. s r.o. (pobočka Brno, Pražská…

DECRO BZENEC, spol. s r.o. (pobočka Brno, Pražská 548/136)

Specializujeme se na výrobu a montáž plastových a hliníkových oken a dveří, nabídkou kvalitních produktů a služeb. Naším cílem je poskytovat výjimečný zákaznický servis a inovační řešení pro zajištění maximální spokojenosti našich klientů.

Recenze

  • 3.3
    (30)

    google 30 Google recenzí

  • Klíčová slova 43

    plastová okna, hliníková okna, plastové dveře, hliníkové dveře, výroba oken, montáž oken, energeticky úsporná okna, certifikace čekia, technologie v-perfect, kvalitní stavební výplně, inovativní okna, zpracování oken, okna a dveře čr, okna bzenec, okna pro bydlení, hliníkové profily, prostory s okny, zpracování hliníku, údržba oken, moderní okna, systémy oken, transparentnost výrobků, efektivní konstrukce, hladké sváry, projektování oken, design oken, ochrana proti kondenzaci, úspory tepla, stavební služby, odborné poradenství, výběr oken, zahradní konstrukce, dodávky stavebních výplní, elektroinstalace oken, průvodce okny, životnost oken, kvalita výrobků, moderní technologie, trendy v oknech, montážní certifikace, zákaznický servis, individuální poptávka, poptávka oken

  • Popis

    Naše firma se zaměřuje na výrobu kvalitních plastových a hliníkových oken a dveří s certifikací ČEKIA, což potvrzuje naši finanční stabilitu a důvěryhodnost. S tradicí od roku 1995 dodáváme konstrukce, které splňují vysoké standardy a inovativní technologie, jako je systém V-Perfect. Věnujeme se také poradenství a doporučení, jak správně vybrat okna a dveře, aby vyhovovala konkrétním potřebám zákazníků. Naše výrobky jsou vyráběny v ČR a zaměřujeme se na úspory energie a efektivitu. Naším cílem je přispět k celkovému zlepšení kvality bydlení našich zákazníků.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu DECRO BZENEC, spol. s r.o. (pobočka Brno, Pražská 548/136)

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.