Prášil Zdeněk - Nadeta.cz - náhradní díly domácích spotřebičů – logo společnosti Prášil Zdeněk - Nadeta.cz - náhradní díly domácích spotřebičů

Poskytujeme širokou škálu náhradních dílů na domácí spotřebiče a techniku. Zajišťujeme rychlou dostupnost dílů pro pračky, myčky, vysavače, lednice, kotle, ohřívače vody, kávovary i další zařízení.

Recenze

  • 4.7
    (19)

    google 19 Google recenzí

  • Klíčová slova 25

    náhradní díly, díly na domácí spotřebiče, díly na pračky, díly na myčky, díly na lednice, náhradní díly na kotle, díly na vysavače, náhradní díly na troubu, odvápňovače, díly na šicí stroje, díly na digestoře, díly na klimatizace, díly na ohřívače vody, topná tělesa, díly na kávovary, náhradní díly Bosch, náhradní díly ETA, díly na varné desky, díly na velkokuchyně, díly na akumulační kamna, díly na zahradní techniku, díly na Remosku, díly na sporáky, díly Mora, díly Electrolux

  • Popis

    Zabýváme se prodejem náhradních dílů na různé domácí spotřebiče a techniku, včetně dílů pro pračky, myčky, lednice, vysavače, kotle a ohřívače vody. Nabízíme díly na zařízení známých značek, jako jsou Bosch, ETA, Electrolux a Mora.

    Naše nabídka zahrnuje i příslušenství k velkokuchyním, akumulačním kamnům, kávovarům, digestořím a klimatizacím. Spolupracujeme s ověřenými výrobci a dodavateli, což zaručuje kvalitu a dlouhou životnost našich produktů.

    Nabízíme také odvápňovače a další doplňky pro údržbu spotřebičů.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Dnes už má zavřeno
  • Pondělí 07:00 – 11:00, 12:00 – 15:30
  • Úterý 07:00 – 11:00, 12:00 – 15:30
  • Středa 07:00 – 11:00, 12:00 – 15:30
  • Čtvrtek 07:00 – 11:00, 12:00 – 15:30
  • Pátek 07:00 – 11:00, 12:00 – 15:30
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Prášil Zdeněk - Nadeta.cz - náhradní díly domácích spotřebičů

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.