Antikvariát Jan Sakař – logo společnosti Antikvariát Jan Sakař

Nabízíme široký výběr antikvárních knih z různých kategorií, včetně beletrie, historie a umění. Každý milovník knih u nás najde něco zajímavého. Snažíme se poskytnout kvalitní služby a přístupné ceny pro všechny naše zákazníky.

Recenze

  • 4.2
    (26)

    google 26 Google recenzí

  • 4.5
    (1)

    firmy_cz 1 Firmy.cz recenzí

  • Klíčová slova 47

    antikvariát, knihy, antikvární knihy, literatura, historie, umění, filosofie, přírodní vědy, beletrie, detektivky, děti literatura, esoterika, společenské vědy, cizojazyčné knihy, architektura, ekonomie, politika, pedagogika, psychologie, naučné knihy, literatura pro mládež, sci-fi, fantasy, umělecká literatura, bibliofilie, zábavná literatura, sběratelství knih, odborná literatura, staré tisky, deníky, autobiografie, cestopisy, fotografické knihy, grafika, hudební knihy, knihy o vaření, přírodopis, mapy, zahradnictví, chovatelství, jazykověda, motivační knihy, kultovní tituly, klasická literatura, historické tituly, poetická literatura, dobrodružství a výstavy

  • Popis

    Naše antikvariát nabízí bohatý sortiment antikvárních knih, které pokrývají nejrůznější témata a žánry. Od klasické literatury po moderní vědecké publikace, naši zákazníci mají možnost prozkoumat literární poklady, které nelze najít v běžných knihkupectvích. Zaměřujeme se na kvalitní výběr knih a nabízíme také specializované tituly v oblastech jako je historie, umění, filozofie a přírodní vědy. Náš tým neustále vyhledává nové přírůstky, abychom mohli uspokojit i ty nejnáročnější čtenáře. Každý nákup u nás je krokem k obohacení vaší knihovny a my se snažíme, aby byl zážitek z nakupování co nejpříjemnější a nejefektivnější. Těšíme se na vaši návštěvu v našem antikvariátu!

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Antikvariát Jan Sakař

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.